Panel uživatele

Doprava

Informace o doručení objednaného zboží

DOPRAVNÉ A DODACÍ LHŮTY

Doprava ZDARMA - Při vytvoření objednávky nad 1400,- Vám nebudeme účtovat poštovné.  

Standardní možnosti dopravy:

Přepravní služba PPL - do zaměstnání, platba předem 98,- Doručení následující pracovní den po odeslání zásilky bez telefonického avíza přepravce. Osobní doručení do zaměstnání v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00. V objednávkovém formuláři uveďte název firmy a adresu vašeho zaměstnání. Bankovní spojení pro platbu předem: 251092464 / 0300. Zboží Vám odešleme ihned po přijetí platby.

Přepravní služba PPL - do zaměstnání, platba dobírkou 128,- Doručení následující pracovní den po odeslání zásilky bez telefonického avíza přepravce. Osobní doručení do zaměstnání v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00. V objednávkovém formuláři uveďte název firmy a adresu vašeho zaměstnání.

Přepravní služba PPL – na soukromou adresu, platba předem 105,- Doručení následující pracovní den po odeslání zásilky s telefonickým avízem přepravce, během kterého můžete specifikovat přesný čas, kdy si přejete zásilku osobně doručit na Vámi uvedenou adresu v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00 nebo od 17:00 do 21:00. V objednávkovém formuláři nevyplňujte řádek Firma. Bankovní spojení pro platbu předem: 251092464 / 0300. Zboží Vám odešleme ihned po přijetí platby.

Přepravní služba PPL – na soukromou adresu, platba dobírkou 134,- Doručení následující pracovní den po odeslání zásilky s telefonickým avízem přepravce, během kterého můžete specifikovat přesný čas, kdy si přejete zásilku osobně doručit na Vámi uvedenou adresu v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00 nebo od 17:00 do 21:00. V objednávkovém formuláři nevyplňujte řádek Firma.

Přepravní služba PPL – Slovensko, platba předem 302,- Doručení do 2 pracovních dnů po odeslání zásilky. Zboží Vám odešleme ihned po přijetí platby.

Osobní odběr - 0,00,- Zboží je obvykle připraveno k odběru následující pracovní den po odeslání objednávky a to v sídle společnosti. Jakmile bude zboží připraveno, budeme Vás telefonicky kontaktovat.

Dodací lhůty

  • Zboží Vám doručíme nejpozději do 4 pracovních dnů v závislosti na aktuálním stavu zásob a vytíženosti výrobních kapacit. Nejčastěji je však zboží odesláno následující pracovní den po přijetí objednávky.
  • V případě vašeho požadavku na rychlé doručení ke konkrétnímu datu, např. při příležitosti návštěvy společenské akce, či objednání dárku k narozeninám apod., připojte tento svůj požadavek formou poznámky k objednávce.
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení