Panel uživatele

Reference

N.TIES CLASSIC Reference:

HERMES PARIS, PIETRO FILIPI, BLAŽEK PRAHA, MINISTERSTVO ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ, MINISTERSTVO VNITRA, ČESKÁ LÉKAŘSKÁ KOMORA, UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ, KOUTNÝ, HYPOTEČNÍ BANKA, NESTLÉ, ČESKÁ POJIŠŤOVNA, SPRÁVA PRAŽSKÉHO HRADU, ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA, INVESTIČNÍ A POŠTOVNÍ BANKA, POJIŠŤOVNA NATIONALE NEDERLANDEN, GENERALI, MC DONALD´S, HOTEL FÓRUM, SHELL, TELEVIZE NOVA, COCA COLA, BRITISH PETROL, DELVITA, WRIGLEY, BIG BOARD, CAMEL, ÖMV, ŠKODA AUTO MLADÁ BOLESLAV, MERCEDES BENZ, PEUGEOT, CITROEN, SUZUKI, ČSA a další.

Hermes Paris             Blažek          pietro filipi        Koutný                       czech airlines             ministerstvo zahraničních věcí              česká lékařská komora         univerzita hradec králové

česká pojišťovna                 generali                   Nestlé              hypoteční banka    nationale nederlanden                 citi bank                    tv nova                    čsob                           

         Škoda auto             mercedes benz              peugeot              citroen            bp         

 

        omv            omv               mc donald               coca cola          wrigley

   

 Výroba pánských a dámských módních doplňků - výhody spolupráce

 • Základ naší nabídky vychází z výroby v našich vlastních dílnách. Jedná se především o kravaty, šátky, motýlky, šle, společenské kapesníčky a další pánské módní doplňky a proto vám můžeme nabídnout příznivé ceny a ve svém oboru i nejširší výrobní sortiment v ČR.
 • Již od roku 1991 prověřovaná a zdokonalovaná flexibilita výroby, díky které můžeme rychle reagovat na změny v poptávce a která vychází z informací z tuzemského a zahraničního trhu, kde úspěšně realizujeme naše výrobky, zajišťuje překvapivě výhodný poměr užitné hodnoty a ceny výrobku.
 • Zárukou módnosti desénů a vysoké kvality používaných látek je dovoz metráže od předních světových výrobců především z Itálie, Německa, Anglie a Francie.

Velkoobchodní a maloobchodní společnosti

 • Zboží dodáváme, včetně kravatových stojanů, prostřednictvím našich obchodních zástupců přímo do vašich prodejen a to formou přímého, či komisního prodeje.
 • Frekvenci návštěv našich spolehlivých obchodních zástupců si můžete určit sami na základě vašich potřeb.
 • Dodáním zboží naše péče o vás nekončí, ale teprve začíná a i nadále zajišťujeme full servis.

Kravaty a šátky s firemním logem

 • Digitálně zpracujeme grafický návrh kravat, šátků a dalších módních doplňků pro každou příležitost tak, aby vše odpovídalo záměrům vaší firmy a vhodně korespondovalo s vaším současným stylem.
 • Před celkovou realizací zakázky vždy vyrobíme referenční vzorek pro konečné odsouhlasení.
 • Cenově výhodné je rovněž využít naší klasické produkce, určené pro velkoobchodní a maloobchodní společnosti.
 • Dokonalost v každém detailu oblékání vás i vašich zaměstnanců pozitivně podpoří úspěšnou reprezentativní image celé vaší firmy v očích současných i potenciálních obchodních partnerů.
 • Doporučíme módní doplňky v dárkovém balení, vhodné jako pozornost vašim klientům, zákazníkům a přátelům, vhodné jako podpora prestižní reklamní kampaně, ocenění nejlepších zaměstnanců, či jako pozornost akcionářům při příležitosti konání valné hromady a pro podobné příležitosti.
 • Neopomenutelná je rovněž výhoda efektivního snížení daňového základu při nákupu reprezentativních výrobků s firemním logem nejen v posledním čtvrtletí daného roku.
 • Více informaci naleznete zde: Výrobky s firemním logem.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení