Panel uživatele

Modní doplňky - klasická nabídka pro velkoobchodní a maloobchodní společnosti

Naše firma se již od roku 1991 zabývá výrobou pánských a dámských módních doplňků. Dovolujeme si vám představit kompletní nabídku, určenou pro velkoobchodní a maloobchodní společnosti

Desény a materiály, určené pro výrobu našeho zboží, pečlivě vybíráme z nabídky tradičních světových výrobců především z Itálie, Německa, Anglie a Francie. Barevné kombinace jednotlivých desénů navrhujeme tak, aby odpovídaly požadavkům domácího, či zahraničního trhu v závislosti na tom, pro který jsou finální výrobky určeny. Poté je metráž s takto pozměněnými barevnými kombinacemi vytkána speciálně pro naši firmu a exportována zahraničním partnerem do České republiky.

Jedná se především o tkané, ale i tištěné jacquardy, satény, twilly, chiffony, crepy ..., vyrobené z hedvábné či polyesterové příze a následně zpracované s vysokou řemeslnou úrovní, počínaje střihem, přes šití a několikanásobnou kontrolu až po obal.

Přes tyto skutečnosti a díky modernímu strojovému vybavení dokážeme uspokojit všechny cenové i kvalitativní požadavky našich obchodních partnerů.

Těšíme se na setkání s vámi prostřednictvím našich obchodních zástupců, kteří vás ochotně navštíví a osobně seznámí s naší aktuální nabídkou včetně cenových relací dle vašich požadavků.

 

Přihlášení